Naga MarketsGroclin D1

Kurs Groclinu znajduje się w trendzie spadkowym pod niebieską linią. Ta linia znajduje się na poziomie 6,06 zł i obecnie jest testowana. Nie wiadomo czy atak się uda, ale przemawia za tym przełamanie krótszej, czerwonej linii. Przełamanie niebieskiej linii oznaczałoby zakończenie trendu spadkowego, który trwał od maja 2017 i sprowadził cenę z poziomu 14 zł do obecnych 6 zł. Byłby to sygnał kupna. Następnym oporem jest luka bessy oznaczona zieloną linią na poziomie 7 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

BIOMED-LUBLIN D1

BIOMED-LUBLIN zajmuje się produkcją surowic, szczepionek i probiotyków. Na rynku tych akcji od pół roku przeważa trend wzrostowy. Ostatnio w ramach tego trendu mieliśmy korekcyjną formację klina zniżkującego. Dzisiaj cena wybiła się z niej górą. Jest to sygnał kupna i zapowiedź testowania ostatniego szczytu, który znajduje się na poziomie 1,84 zł. Anulowanie sygnału nastąpiłoby w razie przełamania poziomu ostatniego dołka, który znajduje się na poziomie 1,35 zł.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here