Naga MarketsAviaAm Leasing D1

AviaAm Leasing zajmuje się kupowaniem, wynajmowaniem i sprzedawaniem używanych samolotów. Kurs Spółki znajduje się w trendzie horyzontalnym i tworzy bardzo rozciągniętą formację trójkąta. Podczas ostatniego tąpnięcia na rynkach cena na krótko przekroczyła dolne ramię, jednak inwestorzy nie przestraszyli się tego potencjalnie niebezpiecznego sygnału. Był to więc test siły rynku. W połączeniu z dzisiejszym silnym wzrostem może to zapowiadać przełamanie górnej linii, która znajduje się na poziomie 5,90 zł. Potwierdzeniem byłoby przełamanie następnego oporu znajdującego się na poziomie 6 zł i oznaczonego na czerwono.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Energoaparatura D1

Energoaparatura świadczy usługi na rynku budowlano-montażowym i specjalizuje się w instalacjach elektrycznych, aparaturze kontrolno-pomiarowej i stacjach wysokiego napięcia. Kurs Spółki od kilku lat znajduje się w trendzie wzrostowym. W ramach tego trendu w ostatnich miesiącach powstała konsolidacja ograniczona od góry niebieskim oporem na poziomie 1,18 zł. Dzisiejsze przełamanie zapowiada kontynuację trendu wzrostowego i jest sygnałem kupna. Przełamany poziom 1,18 jest najbliższym wsparciem.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here