Naga MarketsWawel D1

Wawel jest firmą cukierniczą. Kurs Spółki od kwietnia znajduje się w trendzie wzrostowym. W wyniku tego wzrostu cena znalazła się w pobliżu poziomu wcześniejszego szczytu  oznaczonego czerwoną linią (1187). Obecnie mamy konsolidację, której niebieskie górne ograniczenie znajduje się powyżej tego poziomu. Jest to pozytywna poszlaka, ale właściwym sygnałem kupna byłoby dopiero przełamanie niebieskiej linii (1195 zł). Minimalny zasięg spodziewanego wzrostu wyniósłby w takim przypadku około 1300 zł. Alternatywny, pesymistyczny scenariusz to przełamanie zielonej linii trendu wzrostowego. W takim wypadku należałoby liczyć się ze spadkiem do czarnej linii wsparcia znajdującej się na poziomie 1100 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Alumetal H1

Alumetal produkuje stopy odlewnicze oraz aluminium do odtleniania stali. Na wykresie Spółki mamy formację klina zniżkującego. Na ogół formacje tego typu mają pozytywną wymowę. Tym razem jednak górne ramię biegnie przez zaledwie dwa punkty zwrotne, więc jego wiarygodność nie jest zbyt duża. Podobnie niewielka byłaby wiarygodność sygnału kupna, który powstałby w razie przełamania tej linii. Linia obecnie znajduje się na poziomie 62 zł. O wiele bardziej istotne wydaje się dolne ramię klina, które biegnie przez cztery dołki i obecnie znajduje się na poziomie 59,50 zł. Przełamanie tej bariery, choć mniej prawdopodobne, byłoby jednak o wiele bardziej wiarygodnym sygnałem. Sądząc po rozmiarach klina w takim przypadku należałoby się liczyć ze spadkiem do około 55 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here