Naga MarketsKGHM H1

Kurs KGHM znajduje się w krótkoterminowym trendzie spadkowym w kanale widocznym na wykresie. Szczególnie interesujące wydaje się górne ograniczenie tego kanału widoczne jako dwie niebieskie linie, dwa warianty tego ograniczenia. Oba przebiegają obecnie w okolicach 122,6 zł. Znaczy to, że przełamanie tego poziomu byłoby sygnałem kupna.

Na razie jednak trend spadkowy trwa i być może dotrze do zielonego wsparcia na poziomie 118,50. Jeśli tak, to w tym samym czasie powinna tam znaleźć się także czerwona dolna linia kanału. Wynika z tego, że najkorzystniejszy scenariusz to na razie kontynuacja trendu spadkowego, przetestowanie 118,50 zł, a następnie ruch w górę i przełamanie niebieskich linii stanowiących górne ograniczenie kanału.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Alumetal D1

Alumetal produkuje stopy odlewnicze oraz aluminium do odtleniania stali. Od końca lipca kurs Spółki znajduje się w trendzie wzrostowym w kanale widocznym na wykresie. W ciągu ostatnich tygodni w ramach tego kanału nastąpił spadek do dolnej linii, która obecnie znajduje się na poziomie 48,60 zł. Ta linia powinna stanowić wsparcie, więc na tym poziomie istnieje wysokie prawdopodobieństwo odwrócenia krótkoterminowego trendu spadkowego i rozpoczęcia kolejnego wahnięcia w górę w okolice górnej linii kanału, lub przynajmniej do poziomu ostatniego szczytu (53,69 zł).

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here