Naga MarketsJSW H1

Przez kilka miesięcy kurs JSW znajdował się w trendzie wzrostowym nad zieloną linią. Linia przechodziła przez cztery punkty zwrotne, więc wyglądała na istotną. Można było się spodziewać, że jej przełamanie pociągnie za sobą istotny spadek. W zeszłym tygodniu linia rzeczywiście została przełamana, ale zaraz potem rynek przeszedł w trend horyzontalny, który trwa do tej pory. Wynika z tego, że rynek nie jest tak słaby, jak można było oczekiwać. Dlatego warto zastanowić się nad wariantami wzrostowymi.

Najważniejsza jest niebieska linia trendu spadkowego obejmująca okres od szczytu z początku września i przechodząca przez trzy punkty zwrotne. Obecnie znajduje się na poziomie 100,8 zł. Jej przełamanie byłoby sygnałem kupna. Przełamanie oporu na poziomie 103 zł oznaczonego czerwoną linią byłoby potwierdzeniem.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here