Naga MarketsErbud D1

Erbud jest firmą budowlaną. Kurs Spółki znajduje się w trendzie spadkowym w kanale widocznym na wykresie. Górna linia tego kanału znajduje się na poziomie 21,90 zł i obecnie jest testowana. Jej przełamanie byłoby sygnałem kupna i zapowiedzią wzrostu przynajmniej o szerokość kanału. Daje to minimalny zasięg takiego wzrostu na około 26 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

JW Construction D1

Na wykresie JW Construction mamy odwróconą formację głowy z ramionami wieńczącą trend spadkowy trwający od prawie roku. Jej linia szyi znajduje się na poziomie 4,60 zł. Przełamanie tej bariery zapowiadałoby wzrost porównywalny z odległością dzielącą dołek głowy od linii szyi. Daje to poziom docelowy w pobliżu szczytu poprzedzającego trend spadkowy znajdującego się na poziomie 5,20 oznaczonego czerwoną linią.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here