Naga MarketsVistula D1

Przez prawie rok cena Vistuli znajdowała się w trendzie horyzontalnym, którego górnym ograniczeniem był opór w przedziale 3,51 – 3,55 zł. Kilka dni temu nastąpiło przełamanie tej bariery, przez co z oporu stała się wsparciem. Wybicie było poparte obrotami. Obecnie rynek tych akcji osłabł i być może cena spadnie do wsparcia. Jeśli tak się stanie to w strefie wsparcia wystąpi zwiększone prawdopodobieństwo powrotu do trendu wzrostowego.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Monnari  D1

Od dwóch lat cena Monnari znajduje się w trendzie spadkowym. Ostatnia faza tego trendu ułożyła się w trend w klin zniżkujący. Wybicie górą z tej formacji byłoby sygnałem odwrócenia głównego trendu. Górna linia klina znajduje się na poziomie 8,16 zł i właśnie jest testowana. Jej przełamanie byłoby sygnałem kupna.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here