Naga MarketsSygnity D1

Od marca kurs Sygnity znajduje się w trendzie spadkowym pod czerwoną linią, która obecnie znajduje się na poziomie 3,50 zł. Ta linia jest też górnym ramieniem klina zniżkującego. Formacje tego typu częściej następują górą. Dodatkowym argumentem za odwróceniem trendu jest skok obrotów w pierwszej połowie lipca. Wygląda to na istotne przesilenie. Od tamtej pory tylko raz cena zeszła poniżej wcześniejszych minimów. Dlatego teraz mamy klin. W sumie odwrócenie trendu wydaje się dość prawdopodobne. Sygnałem kupna byłoby przełamanie wspomnianej czerwonej linii. Następnym oporem jest luka bessy, której górne ograniczenie na poziomie 4,55 zł oznaczono zieloną linią.

Te artykuły również Cię zainteresują

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

 Hydrotor D1

Kurs Hydrotoru znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. W ramach tego trendu ostatnio powstała konsolidacja ograniczona od góry czerwoną linią na poziomie 41 zł. Przełamanie tej bariery byłoby sygnałem kupna i zapowiedzią kontynuacji trendu wzrostowego. Pogorszenie nastąpiłoby w razie przełamania niebieskiej linii trendu wzrostowego na poziomie 38,40 zł i zielonego wsparcia na poziomie 36,50 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here