Naga MarketsPGE D1

Kurs PGE znajduje się w trendzie wzrostowym nad niebieską linią widoczną na wykresie. Obecnie mamy do czynienia z korektą, która sprowadziła cenę w pobliże tej linii. Nieco poniżej linii trendu znajduje się wsparcie na poziomie 13,59 zł oznaczone na zielono. W pobliżu tych barier istnieje podwyższone prawdopodobieństwo zakończenia korekty i powrotu do trendu wzrostowego. Najbliższy opór znajdujący się na poziomie 14,21 zł oznaczono czerwoną linią.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Te artykuły również Cię zainteresują
PGNiG  D1

Od maja PGNiG znajduje się w trendzie horyzontalnym, który do pewnego momentu przypominał klin zwyżkujący składający się z niebieskiej dolnej linii i czerwonej górnej. Formacje tego typu częściej zapowiadają spadek. Mimo to od ponad tygodnia cena przeważnie znajduje się powyżej czerwonej linii, co jest objawem siły rynku. Sygnałem kupna byłoby przełamanie oporu na poziomie 6,97 zł oznaczonego zieloną linią.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here