Naga MarketsMostostal Zabrze D1

Mostostal Zabrze znajduje się w trendzie spadkowym w kanale widocznym na wykresie. Wybicie górą z tego kanału zapowiadałoby odwrócenie trendu i byłoby sygnałem kupna. Za tym, że wkrótce może to nastąpić przemawia to, że kolejne odbicia od górnej linii następują w coraz krótszych odstępach czasu. Dzisiaj linia była testowana kolejny raz i na razie zepchnęła cenę w dół, ale sygnał może powstać w najbliższej przyszłości.

Te artykuły również Cię zainteresują
Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Wadex D1

Wadex zajmuje się produkcją wyrobów z blach nierdzewnych, głównie systemów kominowych. Na początku stycznia kurs Spółki przełamał niebieską linię oporu i tym samym wybił się górą z trendu horyzontalnego. Był to pozytywny sygnał, a przełamana linia stała się wsparciem (5,80 zł). Obecnie mamy krótkoterminowy korekcyjny trend spadkowy przebiegający pod czerwoną linią znajdującą się na poziomie 6,50 zł. Jej przełamanie potwierdzone przełamaniem oporu oznaczonego zieloną liniąna poziomie 6,62 zł byłoby sygnałem kupna.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here