Naga MarketsENEA D1

Kurs ENEI znajduje się w trendzie spadkowym pod niebieską linią. Linia była do tej pory testowana cztery razy. Dzisiaj nastąpił piąty test i rynek ponownie osłabł. Znaczy to, że linia jest istotna, a jej przełamanie byłoby sygnałem kupna. Sądząc po amplitudzie wahań pod linią, w razie przełamania można oczekiwać wzrostu w okolice szczytu, od którego zaczął się obecny trend (16 zł). Linia obecnie znajduje się na poziomie 12,80 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Drewex D1

Drewex produkuje wyroby dla dzieci, od mebli zaczynając, aż po pościel i zabawki. Kurs Spółki znajduje się w trendzie spadkowym. Od kilku miesięcy w ramach tego trendu powstaje klin zniżkujący. Formacje tego typu na ogół zapowiadają wzrost. W tym przypadku klin jest za mały, żeby zapowiadać odwrócenie głównego trendu spadkowego trwającego od początku notowań Spółki w 2008 r. Może jednak zapowiadać poważne odbicie. Górna linia klina znajduje się na poziomie 0,95 zł.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here