Naga MarketsCiech D1

Przez ostatnie pół roku kurs Ciechu znajdował się w trendzie spadkowym. Obecnie na wykresie powstała odwrócona formacja głowy z ramionami, która w przypadku dopełnienia zapowiadałaby zmianę trendu na wzrostowy. Dopełnienie formacji nastąpiłoby w razie przełamania niebieskiej linii szyi znajdującej się na poziomie 63,45 zł. W takim wypadku należałoby oczekiwać wzrostu do około 73 zł. Poziom docelowy oznaczono czerwoną linią.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

PMPG Polskie Media D1

PMPG Polskie Media to holding medialny, do którego należą między innymi wydawcy tygodników „Wprost” i „Do Rzeczy”. Od kwietnia kurs PMPG znajdował się w trendzie spadkowym. Dynamika tego trendu systematycznie malała, co widać po coraz mniejszych kątach nachylenia niebieskich linii. Obecnie trend spadkowy przeszedł w horyzontalny, którego dolnym ograniczeniem jest zielona linia wsparcia na poziomie 3,37 zł. Górnym ograniczeniem jest pogrubiona niebieska linia obecnie znajdująca się na poziomie 3,70 zł. Przełamanie tej bariery oznaczałoby, że proces odwracania trendu się zakończył i powinien nastąpić wzrost.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here