Naga MarketsAviaAM Leasing AB  D1

Aviaaml zajmuje się pozyskiwaniem samolotów, ich leasingiem i sprzedażą. Od początku roku na wykresie powstaje trójkąt symetryczny, który prawdopodobnie jest korektą w trendzie wzrostowym wyższego rzędu. Dlatego przełamanie górnego ramienia formacji byłoby sygnałem kupna. To, że ta linia była testowana cztery razy znacznie zwiększyłby wiarygodność tego hipotetycznego sygnału. Oczywiście przełamanie dolnego ramienia też jest możliwe. Byłaby to zapowiedź spadku do około 3,40 zł, gdzie znajduje się wsparcie oznaczone zieloną linią.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

PCC Rokita D1

PCC Rokita jest firmą chemiczną. Od pół roku cena konsoliduje się w formacji trójkąta zwyżkującego. Wybicie z formacji tego typu częściej następuje górą, tym bardziej że formacja była poprzedzona trendem wzrostowym. Górne ramię formacji znajduje się na poziomie 96 zł. W ciągu kilku ostatnich dni cena dynamicznie rosła. To też przemawia za wybiciem górą.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here