Naga MarketsMDI Energia D1

MDI Energia działa w branży energetyki odnawialnej. Na wykresie zachodzą pozytywne zmiany. Najpierw nastąpiło przełamanie zielonego oporu na poziomie 3,80 zł. Później w drugiej połowie sierpnia ten opór zadziałał jak wsparcie. Wczoraj nastąpiło kolejne wybicie górą, a dzisiaj cena testuje opór ustanowiony przez górne ograniczenie luki bessy oznaczone czerwoną linią na poziomie 4,40 zł. Przełamanie tej bariery otworzyłoby drogę w górę, w kierunku styczniowego szczytu na poziomie 5,50 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Avia Solutions Group D1

Avia Solutions Group to litewska firma działająca w branży lotniczej. Od dłuższego czasu kurs Spółki znajdował się w trendzie horyzontalnym, którego dolnym ograniczeniem było wsparcie na poziomie 18,36 zł oznaczone niebieską linią. Dzisiaj wsparcie zostało przełamane i stało się oporem. Długi czarny korpus poprzedzony luką bessy też jest negatywnym sygnałem. Następne wsparcie znajduje się na poziomie 15,80 zł i zostało oznaczone na zielono.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here