Naga MarketsInPost

InPost jest niezależnym operatorem pocztowym. Kurs Spółki znajdował się w trendzie spadkowym od debiutu w październiku 2015 do ustanowienia historycznego dołka w sierpniu 2016. Na początku października 2016 nastąpiło przełamanie niebieskiej linii trendu spadkowego, po czym znowu mieliśmy parę miesięcy konsolidacji. W ostatnich dniach nastąpiło przełamanie czerwonej linii. Jest to pozytywny sygnał. W pobliżu obecnych poziomów nie ma szczególnie mocnych oporów. Wsparciem jest przełamana czerwona linia (8,24 zł).

inpost

Te artykuły również Cię zainteresują
JSW

2 stycznia kurs JSW przełamał czerwoną linię szyi formacji głowy z ramionami generując negatywny sygnał. Na podstawie amplitudy wahań nad przełamaną linią, a zwłaszcza odległości pomiędzy tą linią a szczytem głowy, można oszacować zasięg spodziewanego spadku na około 49 – 50 zł. Poziom ten oznaczono bordową linią.

Na razie jednak cena odbiła się od wsparcia ustanowionego przez lukę hossy oznaczoną prostokątem i co ważniejsze, przełamała niebieską linię trendu spadkowego. To pierwszy pozytywny sygnał od szczytu z końcówki listopada.
jswIstotniejsza poprawa nastąpiłaby w razie przełamania czerwonej linii szyi wspomnianej formacji RGR. Linia znajduje się na poziomie 66,20 złConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here