Naga MarketsPGE D1

Kurs PGE niedawno doszedł do niebieskiej linii oporu znajdującej się obecnie na poziomie 12,50. W tym miejscu nastąpiło osłabienie widoczne jako przełamanie czerwonej linii trendu wzrostowego. Obecnie najważniejsza jest zielona linia wsparcia, ponieważ może ona stanowić szyję powstającej formacji głowy z ramionami. Do tego przydałoby się trochę bardziej rozbudowane prawe ramię, ponieważ intradzienne odbicie od zielonej linii to trochę za mało. Im bardziej symetryczna formacja, tym większa jej wiarygodność.

Zielona linia obecnie znajduje się na poziomie 11,82. Jeśli prawe ramię się rozbuduje, to można przypuszczać że linia wtedy znajdzie się w okolicach 12. W takim przypadku jej przełamanie zapowiadałoby spadek do około 10,90. Poziom ten oznaczono bordową linią. Pokrywa się on z konsolidacją z początku lutego i powinien stanowić wsparcie.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Rubicon D1

Rubicon działa w branży bankowości inwestycyjnej. Kurs Spółki przez dłuższy czas znajdował się w trendzie horyzontalnym nad wielokrotnie potwierdzoną niebieską linią znajdującą się na poziomie 1,20. Wczoraj linia została przełamana, a dotychczasowy kształt dzisiejszej świeczki oznacza, że linia działa jak opór. Jest to ostrzeżenie. Następne wsparcie znajduje się na poziomie 1 zł (zielona linia).tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here