Naga MarketsCD Projekt D1

Kurs CD Projektu przez wiele lat znajdował się w trendzie wzrostowym. Ostatnia faza tego trendu trwająca przez ostatni rok przebiegała ponad niebieską linią. Ta linia niedawno została przełamana. Jest to negatywny sygnał. Nie wiadomo czy oznacza on zakończenie całego wieloletniego trendu wzrostowego. Być może chodzi tylko o korektę. Nie należy jednak zupełnie lekceważyć przełamania linii z dużą dokładnością przechodzącej przez aż cztery punkty zwrotne.

Podczas dzisiejszej sesji cena odbiła się od zielonej linii wsparcia znajdującej się na poziomie 80,04 zł. Być może wyjdzie z tego jakiś trend boczny. Nawet w takim wypadku będzie to pogorszenie sytuacji w porównaniu z silnym trendem wzrostowym, z którym mieliśmy do czynienia w przeszłości. Taki trend boczny wyglądałby jak formacja wierzchołkowa. Przełamanie zielonej linii wsparcia byłoby sygnałem sprzedaży.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Synthos D1

Kurs Synthosu znajduje się w trendzie spadkowym w kanale widocznym na wykresie. Dzisiaj cena doszła do górnej linii kanału, więc mamy zwiększone prawdopodobieństwo spadku do dolnej linii. Jeśli jednak cena przełamie górną linię, to powstanie sygnał kupna zapowiadający wzrost w okolice szczytu z lutego oznaczonego czerwoną linią. Górna linia kanału znajduje się na poziomie 4,63 zł.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here