Naga MarketsPKO BP D1

Od początku marca na PKO BP mamy korektę. Forma tej korekty jest nieregularna i trudno ją zinterpretować. Wiadomo jednak, że istotnym wsparciem jest zielona opadająca linia, która dzisiaj znalazła się na poziomie 31,68, czyli bardzo blisko dziennego minimum. W związku z tym dzisiejsze odbicie uważam za wynik działania tej linii. W połączeniu z pozytywną formacją młota sprawia to, że najbardziej prawdopodobny wydaje się wzrost do najbliższego oporu na poziomie 34 oznaczonego czerwoną linią.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

PZU D1

Od drugiej połowy lutego kurs PZU konsoliduje się po wcześniejszych wzrostach. Ostatnio nastąpiło odbicie od czerwonej linii na poziomie 38,20 stanowiącej górne ograniczenie tej konsolidacji. Po wczorajszym spadku na wykresie powstała długa czarna świeca zakrywająca biały korpus z poprzedniego dnia. Nie jest to klasyczna formacja objęcia, ponieważ wczorajsze otwarcie nie wypadło powyżej zamknięcia z poniedziałku, lecz dokładnie na tym samym poziomie (37,90). Mimo to wymowa tej konfiguracji jest negatywna. W połączeniu z odbiciem od oporu sprawia to, że spodziewam się spadku. Najbardziej pesymistyczny scenariusz to spadek do bordowej linii, która znajduje się na poziomie 34 zł i spada. Po drodze jest wsparcie ustanowione przez lukę, której dolne ograniczenie oznaczono zieloną linią (35,88).

Mniej prawdopodobny scenariusz to wzrost i kolejny atak na czerwoną linię. Bariera była do tej pory testowana trzy razy, więc jej przełamanie byłoby wiarygodnym pozytywnym sygnałem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here