Naga MarketsPKO BP

Na wykresie PKO BP mamy odwróconą formację głowy z ramionami obejmującą ostatnie 13 miesięcy. Jej czerwona linia szyi znajduje się w okolicach 28,50 i pokrywa się z górnym ograniczeniem krótkoterminowego bordowego klina zwyżkującego.  Wybicie z formacji tego typu na ogół występuje dołem, więc ktoś mógłby uznać spadek do zielonego wsparcia w okolicach 25 zł za bardziej prawdopodobny wariant. To byłaby standardowa interpretacja.

Z drugiej strony jednak to, że zamiast odbić się od linii szyi i spaść w okolice zielonego wsparcia cena konsoliduje się tuż poniżej oporu, odbieram jako oznakę siły rynku. W związku z tym jestem optymistą mimo pojawienia się negatywnej formacji. Górna linia klina znajduje się na poziomie 28,52, czyli tuż powyżej linii szyi. W związku z tym wybicie górą z klina musiałoby pociągnąć za sobą wybicie także z formacji RGR. Byłaby to zapowiedź wzrostu do około 35 zł, czyli znacznie powyżej niebieskiej linii trendu spadkowego.

Te artykuły również Cię zainteresują
pko-bp

Drewex

Drewex zajmuje się produkcją mebli oraz tzw. „asortymentu dziecięcego”, czyli ubranek, pościeli, zabawek itp. Kurs Spółki wczoraj przełamał linię trendu spadkowego. Dzisiaj nastąpiła korekta, ale przełamana linia zadziałała jak wsparcie. W związku z tym rokowanie jest pomyślne. Najbliższy opór znajduje się na poziomie 1,42 i został oznaczony czerwoną linią.

drewexConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here