Naga MarketsPGNiG D1

Na wykresie PGNiG mamy duży klin zwyżkujący. Formacje tego typu często oznaczają słabnięcie trendu wzrostowego i poprzedzają jego zakończenie. Obecnie cena testuje dolne ramię formacji znajdujące się na poziomie 6,51 zł. Dla graczy o wysokim zapotrzebowaniu na ryzyko zejście do wsparcia może być okazją do gry na wzrost, ale trzeba pamiętać że przełamanie tej bariery byłoby silnym sygnałem sprzedaży.

To, że wybicie z klina na ogół następuje dołem nie znaczy że wybicie górą jest niemożliwe. Górna linia znajduje się na poziomie 6,86 zł. Jej przełamanie, zwłaszcza dynamiczne oznaczałoby zakończenie obecnego marazmu i otworzyłoby drogę w górę.

Te artykuły również Cię zainteresują

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

PGE D1

PGE znajduje się w trendzie wzrostowym nad niebieską linią. Korekta z ostatnich dni jest bardzo dynamiczna. W ciągu kilku dni sprowadziła cenę od lokalnego szczytu do linii trendu. Przełamanie linii znajdującej się dzisiaj na poziomie 12,92 zł byłoby sygnałem sprzedaży, ale póki co nie nastąpiło. Być może jest to więc okazja do kupna tych akcji.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here