Naga MarketsJSW H1

W końcówce sierpnia kurs JSW znajdował się w silnym trendzie wzrostowym. Później przyszła konsolidacja w postaci niebieskiego trójkąta. Dzisiaj cena wybija się dołem z tej formacji. Byłby to sygnał sprzedaży, gdyby nie zielona linia trendu wzrostowego, która na razie powstrzymała spadki. Dlatego dzisiejsze wybicie z trójkąta traktuję tylko jako ostrzeżenie. Sygnałem sprzedaży byłoby natomiast przełamanie zielonej linii, która obecnie znajduje się na poziomie 103 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Drewex  D1

Drewex produkuje meble oraz elementy wyposażenia pokoi dziecięcych. Przez ostatnie pół roku kurs Spółki znajdował się w trendzie spadkowym i ostatnio spadł do wsparcia ustanowionego przez dołek z grudnia 2016 oznaczony niebieską linią na poziomie 1,06 zł. Przez dwa tygodnie trwała walka o utrzymanie tej bariery. Ostatecznie popyt zwyciężył. Cena nie tylko odbiła się od wsparcia ale też przełamała czerwoną linię trendu spadkowego generując sygnał kupna. Następny opór znajduje się na poziomie 1,46 zł i został oznaczony na zielono. Anulowanie sygnału kupna nastąpiłoby w razie przełamania poziomu ostatniego dołka (1 zł).

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here