Naga MarketsNetia

Kurs Netii znajduje się w trendzie spadkowym pod czerwona linią widoczną na wykresie. Obecnie linia znajduje się na poziomie 4,62 zł i jest testowana czwarty raz. Sądząc po górnych knotach świec z ostatnich trzech sesji linia działa jak opór. W związku z tym jej przełamanie byłoby pozytywnym sygnałem.

Wcześniej cena poruszała się w kanale trendowym złożonym z dwóch niebieskich linii. Pod koniec października nastąpiło wybicie dołem, po czym cena spadła mniej więcej o tyle, ile wynosiła szerokość kanału. Jest to argument za tym, że przełamanie czerwonej linii powinno nastąpić wkrótce, a nawet jeśli nastąpi odbicie od niej i kolejna fala spadkowa, to kolejny dołek nie powinien znacząco przekroczyć zielonej linii na poziomie 4,38 zł.

netia

CCC

CCC produkuje buty. Kurs Spółki znajduje się w trendzie wzrostowym nad zieloną linią. Linia była testowana trzy razy i obecnie znajduje się na poziomie 186 zł. Jej przełamanie byłoby negatywnym sygnałem i zapowiadałoby spadek porównywalny z amplitudą wahań nad linią. Gdyby przełamanie nastąpiło w najbliższej przyszłości, to poziom docelowy znajdowałby się w okolicach 160 zł.

Oporem jest czerwona linia poprowadzona przez dwa szczyty i znajdująca się na poziomie 204 zł. Jej przełamanie zapowiadałoby dalszy wzrost. Sądząc po odległości pomiędzy czerwoną a zieloną linią, prognozowany zasięg wzrostu wynosiłby około 230 zł.

ccctokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here