Naga MarketsMiraculum D1

Miraculum jest firmą kosmetyczną. Od połowy marca kurs Spółki znajduje się w trendzie spadkowym. W ramach tego trendu przez ostatnie dwa miesiące powstawała konsolidacja, której dolne ograniczenie oznaczono niebieską linią znajdującą się na poziomie 1,65 zł. Ta linia została dzisiaj przełamana. Jest to negatywny sygnał. Minimalny zasięg spadku wynikający z rozmiarów konsolidacji to około 1,45 zł. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę że prawdopodobnie chodzi o powrót do trendu spadkowego wyższego rzędu, to skala spadku może być znacznie większa.


Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Monnari D1

Kilka dni temu pisałem o trójkącie na Monnari. Wtedy jeszcze nie było wiadomo w którą stronę nastąpi wybicie. W piątek cena jednak wybiła się dołem, a od tamtej pory praktycznie tkwi w miejscu. W związku z tym rokowanie jest niepomyślne. Sądząc po rozmiarach trójkąta, skala spadku może być bardzo duża. Najbliższym wsparciem jest oznaczony zieloną linią poziom dołka z kutego (8,05 zł). Poprawa sytuacji nastąpiłaby w razie przełamania czerwonej linii stanowiącej górne ramię trójkąta, która obecnie znajduje się na poziomie 8,95 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here