Naga MarketsMostostal Zabrze

Kurs Mostostalu Zabrze znajduje się w trendzie spadkowym. Na razie nie widać sygnałów zapowiadających odwrócenie. Wręcz przeciwnie, niedawno nastąpiło przełamanie wsparcia na poziomie 1,12 zł ustanowionego przez dwa dołki ze stycznia i czerwca 2016. Teraz jest to najbliższy opór oznaczony czerwoną linią.

mostostal-zab

Te artykuły również Cię zainteresują
Zapowiedzią poprawy byłoby przełamanie niebieskiej linii trendu spadkowego znajdującej się obecnie na poziomie 1,09 zł. Gdyby nastąpiło to w najbliższej przyszłości, to potwierdzeniem takiego sygnału byłoby przełamanie wspomnianego oporu oznaczonego czerwoną linią.

Harper

Harper Hygienics jest producentem artykułów higienicznych takich jak płatki do czyszczenia skóry, chusteczki do demakijażu, patyczki higieniczne itp. Jej główną marką jest Cleanic. Kurs Spółki znajduje się w trendzie spadkowym od prawie trzech lat. Ostatnia część tego trendu przebiega pod trzykrotnie potwierdzoną linią trendu. Linia obecnie znajduje się na poziomie 1,27 zł. Jej przełamanie byłoby pozytywnym sygnałem. Za tym, że może to wkrótce nastąpić przemawia wysoki wolumen towarzyszący niedawnym wahaniom ceny.

harperConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here