Naga MarketsMostostal Warszawa D1

Tydzień temu pisałem o przełamywaniu wsparcia przez Mostostal Warszawa. Po tym sygnale cena spadła do strefy wsparcia ustanowionej przez lokalny dołek z lutego w przedziale 11,40 – 11,85 oznaczony czerwonymi liniami.

W tym miejscu teraz powstaje młotek. W związku z tym w najbliższej przyszłości spodziewam się odbicia. Najbliższym oporem jest górna połowa długiego czarnego korpusu z piątku oraz lokalny dołek. W sumie daje to przedział 13 – 13,20 zł oznaczony zielonymi liniami.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Otmuchów D1

Otmuchów jest firmą cukierniczą. Kurs Spółki znajduje się w trendzie spadkowym w kanale widocznym na wykresie. Na razie nie widać sygnałów zapowiadających poprawę. Dzisiejszy spadek nastąpił zanim cena zdołała kolejny raz przetestować górną linię kanału, więc jest objawem słabości. W związku z tym w najbliższej przyszłości spodziewam się spadku do poziomu ostatniego lokalnego dołka (3,72 zł). Lub nawet do dolnej linii kanału, która obecnie znajduje się na poziomie 3,60 zł

Pozytywnym sygnałem byłoby przełamanie czerwonej linii trendu spadkowego, która obecnie znajduje się na poziomie 4,10 zł.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here