Naga MarketsMillenium D1

We wtorek kurs Millenium wybił się górą z niebieskiego trójkąta generując pozytywny sygnał. Dzisiaj nastąpiła korekta, która do tej pory zniwelowała ponad połowę wcześniejszego wzrostu, ale nie spowodowała powrotu do wnętrza formacji. Górne ramię trójkąta znajdujące się na poziomie 7,30 nadal stanowi skuteczne wsparcie. W związku z tym sygnał kupna nie został anulowany, choć oczywiście zniesienie tak dużej części wzrostu nie świadczy dobrze o sile rynku. Na krótszą metę testowanie wsparcia może być okazją do zakupu.

Te artykuły również Cię zainteresują

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

PKP Cargo D1

Kurs PKP Cargo od roku znajduje się w trendzie wzrostowym. Dzisiejsze przełamanie czerwonej linii może jednak oznaczać zmianę trendu lub przynajmniej większą korektę. Potwierdzeniem byłoby przełamanie niebieskiej linii, która znajduje się na poziomie 60,10 zł. Następnym wsparciem jest luka hossy, której dolne ograniczenie na poziomie 55,49 zł oznaczono zieloną linią. Sygnałem kupna byłoby natomiast przełamanie bordowej linii oporu znajdującej się na poziomie 62,72 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here