Naga MarketsLubawa

Lubawa zajmuje się produkcją i przetwarzaniem tkanin i dzianin. Jej produkty to np pokrowce, namioty i siatki maskujące dla wojska. Na wykresie Lubawy mamy trójkąt symetryczny. Górne ramię formacji znajduje się na poziomie 1,14 zł i przechodzi przez cztery punkty zwrotne. Jego przełamanie byłoby pozytywnym sygnałem o podwyższonej wiarygodności. Sądząc po rozmiarach trójkąta, wzrost mógłby sięgnąć oporu na 1,45 oznaczonego czerwoną linią.

lubawa

Te artykuły również Cię zainteresują
Dolne ramię formacji przechodzi przez trzy dołki i znajduje się na poziomie 1,06 zł. Jego przełamanie zapowiadałby spadek do zielonej linii wsparcia znajdującej się na poziomie 72 gr.

Marvipol

Marvipol jest deweloperem. Na wykresie Spółki mamy trójkąt zwyżkujący. Wybicie z formacji tego typu częściej następuje górą. W tym przypadku problemem myłby jednak lokalny szczyt oznaczony strzałką (11,49 zł), który mógłby zadziałać jak opór już po przełamaniu górnego ramienia znajdującego się na poziomie 11,40 zł. Dlatego w razie wybicia proponuję poczekać na potwierdzenie w postaci przekroczenia 1,49 zł.

Wybicie dołem zgodnie z teorią jest mniej prawdopodobne, ale za to dolna linia przechodzi przez aż 5 punktów zwrotnych. W związku z tym jej przełamanie należałoby potraktować poważnie.

marvipolConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here