Naga MarketsJSW H1

Od początku roku JSW znajduje się w nieregularnym trendzie horyzontalnym. Ostatnio w ramach tego trendu nastąpiło wahnięcie w dół, po czym nastąpiło odbicie ograniczone dwiema niebieskimi liniami. Obie linie z dużą dokładnością biegną przez trzy punkty zwrotne, więc wyglądają na wiarygodne. Fakt, że się zbiegają sugeruje że jest to formacja klina zwyżkującego, czyli korekta w trendzie spadkowym. W związku z tym bardziej prawdopodobne wydaje się wybicie dołem i kontynuacja trendu spadkowego. Dolna linia klina znajduje się na poziomie 68,48 zł. Dolne ograniczenie półrocznej konsolidacji znajduje się w przedziale 59 – 61 zł, więc w przypadku realizacji opisanego scenariusza właśnie tam powinna dotrzeć cena.

Te artykuły również Cię zainteresują
Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Arctic Paper D1

Arctic Paper jest firmą papierniczą. Jesienią 2016 kurs Spółki uformował szczyt i od tamtej pory znajduje się w trendzie spadkowym. Przez ostatnie dwa miesiące dynamika tego trendu zmniejszyła się, przez co na wykresie można narysować niebieską linię wsparcia. Dzisiaj ta linia została przełamana, co oznacza ponowne zwiększenie dynamiki trendu spadkowego. Sądząc po amplitudzie wahań nad przełamaną linią spadek powinien sięgnąć przedziału 3,90 – 4 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here