Naga MarketsKGHM D1

W wyniku ostatnich spadków kurs KGHM spadł do niebieskich linii wsparcia. Do tego dzisiaj na wykresie powstała świeczka o lekko pozytywnej wymowie. W związku z tym w najbliższej przyszłości wzrost wydaje się bardziej prawdopodobny niż spadek.

Odbicie na tym poziomie powinno nastąpić nawet jeśli na dłuższą metę negatywnie oceniamy sytuację techniczną. Na przykład możemy mieć do czynienia z powstawaniem głowy z ramionami. Niebieskie wsparcie byłoby jej szyją. Odbicie stanowiące prawe ramię mogłoby sięgnąć czerwonego oporu na poziomie 125,35 zł ustanowionego przez lukę bessy z ostatniego piątku.

Te artykuły również Cię zainteresują
Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here