Naga MarketsJSW D1

Kurs JSW odbija się po wcześniejszych spadkach. Od momentu powstania ostatniego dołka widać, że na wykresie mamy spadkowy kanał trendowy składający się z dwóch równoległych linii. W porównaniu z wcześniejszym trendem wzrostowym przebiegającym nad zieloną linią, obecny kanał jest szerszy i mniej stromo nachylony. Wynika z tego, że to trend wzrostowy dominuje, a obecny trend spadkowy jest korektą. W związku z tym na dłuższą metę spodziewam się wybicia górą. W najbliższej przyszłości jednak bardziej prawdopodobne wydaje się wyhamowanie wzrostu. Jednym powodem jest oporowe działanie górnej linii kanału. Drugi powód to to, że wzrost z ostatnich dni stopniowo staje się coraz mniej dynamiczny. W związku z tym w następnych dniach spodziewam się odbicia od górnej linii kanału, która obecnie znajduje się na poziomie 99 zł. Później powinna przyjść korekta i dopiero po niej ewentualnie ponowny atak na górną linię i jej przełamanie.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Ursus D1

W październiku Ursus przełamał niebieską linię trendu spadkowego. Później przyszło osłabienie, ale bez ustanowienia nowego niższego dołka. Poza tym przełamana linia zadziałała jak wsparcie. W związku z tym można mówić o zmianie na lepsze. Ostatnio na wykresie mieliśmy konsolidację, a dzisiaj cena próbuje wyjść z niej górą. Sytuacja nie jest rozstrzygnięta, ale zamknięcie powyżej 4,25 byłoby sygnałem kupna.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here