Naga MarketsJSW H1

Kurs JSW wybił się górą z niebieskiego trójkąta widocznego na wykresie H1. Jest to pozytywny sygnał. Problem w tym, że tuż powyżej przełamanej bariery znajduje się opór ustanowiony przez szczyt z sierpnia na poziomie 107,35 zł. Dopiero pokonanie tej drugiej bariery oznaczałoby otwarcie drogi w górę. Dopóki to nie nastąpi, istnieje duże ryzyko zakończenia trwającego od listopada trendu wzrostowego i utworzenie bardzo dużej formacji podwójnego szczytu.

Który wariant jest bardziej prawdopodobny? Za wariantem wzrostowym przemawiają dwie poszlaki. Po pierwsze wzrost z ostatnich trzech miesięcy był dynamiczny co sugeruje dużą siłę rynku. Po drugie na podstawie rozpiętości niebieskiego trójkąta, z którego nastąpiło wybicie można oszacować zasięg wzrostu na około 110 zł. Wynika z tego, że czerwony opór na 107,35 zł powinien zostać przełamany.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here