Naga MarketsJSW D1

Kurs JSW znajduje się w trendzie wzrostowym. Przez dłuższy czas cena poruszała się pomiędzy dwiema niebieskimi liniami widocznymi na wykresie D1, ale w środę wybiła się górą. Wybicie górą z i tak już rosnącego kanału jest oznaką wielkiej siły rynku. Pytanie czy na krótszą metę rynek nie jest wykupiony i przegrzany. Fakt że od wybicia cena znajduje się ponad górnym ramieniem wstęgi Bollingera przemawia właśnie za tym. Poza tym na poziomie 104 zł znajduje się bardzo stary opór oznaczony czerwoną linią.

Sygnałem zmiany krótkoterminowego trendu i zapowiedzą korekty byłoby przełamanie zielonej linii, która obecnie znajduje się na poziomie 102 zł. Linię naniesiono na oba wykresy. Ewentualna korekta mogłaby się zatrzymać na niebieskich liniach z wykresu D1. Górna linia znajduje się na poziomie 98,60 zł, a dolna na poziomie 94 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here