Naga MarketsInteger.pl

Integer.pl to firma pocztowa. Kurs Integer.pl od miesiąca znajduje się w trendzie wzrostowym nad linią widoczną na wykresie. Linia znajduje się na poziomie 43,15 zł. Jej przełamanie byłoby negatywnym sygnałem. Dalsze pogorszenie nastąpiłoby w razie przełamania oznaczonego zieloną linią wsparcia znajdującego się na poziomie 39,79 zł.

Przełamanie tych barier na razie nie nastąpiło, więc nie ma negatywnych sygnałów. Są jednak negatywne poszlaki. W ostatnich dniach nastąpiło zwiększenie intensywności wahań kursu połączone ze wzrostem wolumenu. Używając militarnej metafory można mówić o gwałtownych walkach i przechodzeniu terenu z rąk do rąk. W związku z tym istnieje podwyższone ryzyko korekty.

Te artykuły również Cię zainteresują
integer

Z długoterminowego punktu widzenia zielona linia jest szyją odwróconej formacji RGR, a opisana wyżej sytuacja to wybicie potwierdzone obrotami. Jeśli ktoś inwestuje na bazie tej formacji, to nie powinien przejmować się chwilowym przesileniem i zwiększonym ryzykiem korekty i ustawić stop lossa znacznie poniżej zielonej linii. Korektę (ruch powrotny) do zielonej linii można wykorzystać do powiększenia pozycji.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here