Naga MarketsInteger.pl

Integer.pl to firma pocztowa. Kurs Integer.pl od miesiąca znajduje się w trendzie wzrostowym nad linią widoczną na wykresie. Linia znajduje się na poziomie 43,15 zł. Jej przełamanie byłoby negatywnym sygnałem. Dalsze pogorszenie nastąpiłoby w razie przełamania oznaczonego zieloną linią wsparcia znajdującego się na poziomie 39,79 zł.

Przełamanie tych barier na razie nie nastąpiło, więc nie ma negatywnych sygnałów. Są jednak negatywne poszlaki. W ostatnich dniach nastąpiło zwiększenie intensywności wahań kursu połączone ze wzrostem wolumenu. Używając militarnej metafory można mówić o gwałtownych walkach i przechodzeniu terenu z rąk do rąk. W związku z tym istnieje podwyższone ryzyko korekty.

integer

Z długoterminowego punktu widzenia zielona linia jest szyją odwróconej formacji RGR, a opisana wyżej sytuacja to wybicie potwierdzone obrotami. Jeśli ktoś inwestuje na bazie tej formacji, to nie powinien przejmować się chwilowym przesileniem i zwiększonym ryzykiem korekty i ustawić stop lossa znacznie poniżej zielonej linii. Korektę (ruch powrotny) do zielonej linii można wykorzystać do powiększenia pozycji.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here