Naga MarketsHelio D1

Helio importuje, konfekcjonuje i sprzedaje bakalie oraz wyroby z maku. Kurs Spółki znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. W maju w ramach tego trendu rozpoczęła się korekta, która ostatecznie doprowadziła do powstania formacji flagi. Teraz cena wybiła się z niej górą i jest to pozytywny sygnał. Wiarygodność tego sygnału byłaby większa gdyby górna linia przechodziła przez więcej niż dwa punkty zwrotne. Niestety tak nie jest. Najbliższym oporem jest ostatni szczyt na poziomie 18,10 zł. Anulowanie sygnału nastąpiłoby w razie przełamania najbliższego wsparcia, którym jest ostatni dołek bezpośrednio przed wybiciem na poziomie 16,05 oznaczony zieloną linią.


Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Te artykuły również Cię zainteresują
 Milkiland D1

Milkiland jest firmą mleczarską działającą na terenie Rosji i Ukrainy. Od początku roku kurs Spółki znajdował się w trendzie spadkowym, ale dynamika tego trendu stopniowo malała. Mogło się wydawać że jest to zapowiedź odwrócenia. Niestety wybicie z dwumiesięcznej konsolidacji nastąpiło dołem, przez co moment odwrócenia trendu odsunął się w bliżej nieokreśloną przyszłość. Najbliższy opór znajduje się na poziomie 1,67 zł i został oznaczony czerwoną linią. Najbliższym wsparciem jest dzisiejsze minimum, które wypadło blisko dołka sprzed roku oznaczonego strzałką (1,49 zł). Poziom ten oznaczono zieloną linią.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here