Naga MarketsHelio

Helio jest importerem bakalii. Obecnie na wykresie powstaje trójkąt zwyżkujący z czerwonym górnym ramieniem na poziomie 9,89 zł. Wybicie z formacji tego typu częściej następuje górą jednak jeśli to nastąpi, trzeba będzie uważać na opór na poziomie szczytu z 2013 (10,65 zł).

helio

Te artykuły również Cię zainteresują
Alternatywny scenariusz to przełamanie niebieskiej dolnej linii trójkąta znajdującej się obecnie na poziomie 9,23 zł. Byłaby to zapowiedź spadku. Wsparcie znajduje się na poziomie 8 zł i zostało oznaczone zieloną linią.

Arctic

Arctic Paper to koncern papierniczy. Na wykresie dominuje trend wzrostowy, choć jego dynamika nie zachwyca. Ostatnia korekta zatrzymała się na wsparciu ustanowionym przez lukę hossy, której dolne ograniczenie na poziomie 5,35 zł oznaczono zieloną linią. Kilka dni temu nastąpiło przełamanie niebieskiej linii trendu spadkowego. Dzisiaj doszło do tego przełamanie czerwonej linii oporu. Wprawdzie oporu oznaczonego bordową linią na poziomie 5,68 zł na razie nie udało się przełamać, ale rokowanie jest pomyślne. W związku z tym spodziewam się testowania szczytu na poziomie 5,88 zł. Wsparciem jest przełamana czerwona linia na poziomie 5,55 zł

arctic

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here