Naga MarketsPEP

Grupa Polenergia S.A. (PEP) zajmuje się produkcją i dystrybucją energii elektrycznej ze źródeł konwencjonalnych i odnawialnych. Na wykresie widzimy, że miesiąc temu nastąpiło przełamanie niebieskiej linii trendu spadkowego obejmującej okres od początku bieżącego roku. Później kurs nadal spadał, ale już wolniej. Tydzień temu kurs zbliżył się do ważnego dołka na poziomie 10,06 zł, a potem zaczął rosnąć. Dzisiaj mamy atak na bordową linię trendu, biegnącą mniej stromo od tej przełamanej miesiąc temu. Przełamanie tej bariery oznaczałoby odwrócenie kilkumiesięcznego trendu. Ważny opór znajduje się na poziomie 14,39 zł.

pep

Vistula

Kurs Vistuli przełamał niebieską linię oporu na poziomie 3,40 zł i tym samym wybił się z dwutygodniowej konsolidacji. Sądząc po amplitudzie wahań w ramach tej konsolidacji, dzisiejszy sygnał zapowiada wzrost do poziomu sierpniowego szczytu na poziomie 3,64 zł oznaczonego czerwoną linią. Przełamany poziom 3,40 zł jest najbliższym wsparciem.

vistulatokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułZaufanie konsumentów USA zawraca w październiku
Następny artykułGBPUSD testuje kluczowe wsparcie
Z wykształcenia jest psychologiem i socjologiem. Przygodę z rynkami finansowymi zaczął w 1992 roku jako prywatny inwestor. W latach 1996 – 2012 pracował jako analityk techniczny najpierw w DM Magnus a później w BM Banku BGŻ. Posiada gruntowną wiedzę z zakresu analizy technicznej i psychologii tradingu. Posługuje się głównie klasyczną AT koncentrując się na liniach wsparcia i oporu. Pasjonuje się geopolityką i rozwojem nauki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here