Naga Markets11 bit studios D1

Przez prawie rok kurs 11B znajdował się w trendzie wzrostowym. Dzisiaj cena przełamała linię tego trendu generując negatywny sygnał. Potwierdzeniem byłoby przełamanie szyi formacji głowy z ramionami. Konstrukcja tej szyi jest bardziej skomplikowana niż zwykle, ponieważ oprócz czerwonej linii łączącej dwa dołki mamy tu lukę hossy, której dolne ograniczenie na poziomie 168 zł oznaczono zieloną linią. Dopiero spadek poniżej tego poziomu będzie potwierdzeniem zmiany trendu na spadkowy. Na podstawie rozmiarów formacji RGR można oszacować zasięg spadków na około 140 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

CCC D1

CCC jest producentem butów. Kurs Spółki przez ponad rok znajdował się w trendzie wzrostowym nad niebieską linią. Ostatnio nastąpiło jej przełamanie. Na razie jest to tylko ostrzeżenie, ponieważ jednocześnie na wykresie powstała pozytywna formacja klina zniżkującego. Wybicia z formacji tego typu częściej następują górą, więc prawdopodobnie jest to korekta w trendzie wzrostowym. Sygnałem kupna byłoby przełamanie górnego ramienia formacji znajdującego się obecnie na poziomie 228 zł.

Alternatywny i mniej prawdopodobny scenariusz to wybicie z klina dołem. W takim wypadku mielibyśmy do czynienia z silnym sygnałem sprzedaży. Na jego podstawie należałoby się spodziewać spadku przynajmniej porównywalnego z amplitudą wahań wewnątrz klina, co daje poziom docelowy 198,55 pokrywający się z dołkiem oznaczonym strzałką (bordowa linia).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here