Naga Markets



Getin Noble H1

22 marca kurs GetiNoble przełamał niebieską linię szyi formacji głowy z ramionami. Później nastąpiło odbicie, ale przełamana linia stanowiła skuteczny opór. Dzisiaj nastąpiło przełamanie czerwonej linii obejmującej to odbicie. Jest to negatywny sygnał. Najbliższym wsparciem jest teraz zielona linia na poziomie 1,89. Jej przełamanie zapowiadałoby spadek. Na podstawie formacji RGR można oszacować jego zasięg na około 1,71. Wyżej, bo na poziomie 1,74 znajduje się wsparcie ustanowione przez dolne ograniczenie dziennej luki hossy oznaczonej elipsą.

Te artykuły również Cię zainteresują




Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Atlas Estates Limited D1

Atlas jest zarejestrowaną na wyspie Guernsey spółką inwestującą w nieruchomości. Kurs Spółki od lat znajduje się w długoterminowym trendzie spadkowym. Dzisiaj pojawił się pozytywny sygnał polegający na wybiciu górą z trwającej cztery miesiące konsolidacji. Towarzyszył temu wzrost obrotów. Najbliższy opór znajduje się na poziomie 1,25 i został oznaczony czerwoną linią. Wsparciem jest przełamane dziś górne ograniczenie konsolidacji na poziomie 1,07 oznaczone na zielono.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here