Naga MarketsAlior D1

Kurs Alioru znajduje się w trendzie wzrostowym nad zieloną linią, ale ostatnio pojawiły się sygnały ostrzegające przed odwróceniem. We wtorek cena wyszła ponad poziom poprzedniego szczytu (76,89 zł). Dzisiejsze otwarcie wystąpiło powyżej tej bariery, ale później cena mocno spadła i w tej chwili tworzy długi czarny korpus. Ten korpus zakrywa biały korpus z wtorku i razem z nim tworzy formację objęcia bessy. Mamy więc kombinację dwóch negatywnych sygnałów: objęcia bessy oraz formacji nazwanej przez Victora Sperandeo 2B, czyli słabej i nieudanej próby wyjścia ponad poprzedni poziom. Najbliższym wsparciem jest zielona linia, która dzisiaj znajduje się na poziomie 72,74 zł. Przełamanie tej bariery oznaczałoby zmianę trendu ze wzrostowego na spadkowy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

CFI Holding D1

Wzrost ceny CFI o ponad 20% spowodował wybicie z konsolidacji pod niebieską linią. Długa biała świeca poprzedzona luką hossy jest pozytywnym sygnałem. Wzrost obrotów jest jego potwierdzeniem. Z drugiej strony po tak silnym wzroście może nastąpić dynamiczna korekta, a najbliższym wsparciem jest dopiero wspomniana luka z dolnym ograniczeniem na poziomie 78 gr (zielona linia). Po drugie cena przebyła ponad połowę drogi do oporu oznaczonego czerwoną linią. W związku z tym stosunek potencjalnego zysku do potencjalnej straty nie wypada najlepiej. Ta proporcja się poprawi, jeśli w wyniku korekty cena znajdzie się bliżej wsparcia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here