Naga MarketsFAM

Grupa kapitałowa FAM zajmuje się cynkowymi zabezpieczeniami antykorozyjnymi. Od półtora roku kurs FAM znajduje się w trendzie wzrostowym. W ostatnich miesiącach nastąpiła przerwa we wzrostach, a na wykresie powstała formacja trójkąta symetrycznego. Trójkąty tego typu na ogół nie mówią nic o kierunku wybicia, jednak w tym przypadku formacja jest częścią większego trendu. W związku z tym wybicie zgodne z kierunkiem trendu, czyli górą wydaje się bardziej prawdopodobne. Górne ramię znajduje się na poziomie 5,20 zł, a dolne na poziomie 4,88 zł.

fam

Neuca

Neuca jest hurtowym dystrybutorem farmaceutyków. Kurs spółki ósmy rok znajduje się w trendzie wzrostowym. Na wykresie nie widać sygnałów zapowiadających odwrócenie. Obecnie kurs zmaga się z oporem wyznaczonym przez dwa niedawne szczyty na poziomie 375 zł. Podczas dzisiejszej sesji nastąpiło chwilowe przekroczenie tej bariery. Teraz jednak popyt się cofnął. Jeśli ostatecznie bariera zostanie przełamana, to będzie to oznaczało otwarcie drogi w górę. Sygnał byłby tym istotniejszy, że nastąpiłoby ustanowienie nowego historycznego rekordu, więc kolejne opory nie istnieją.

neucatokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCredit Suisse z zleceniami oczekującymi na AUD/USD
Następny artykułJSW odbija od kluczowego wsaprcia
Z wykształcenia jest psychologiem i socjologiem. Przygodę z rynkami finansowymi zaczął w 1992 roku jako prywatny inwestor. W latach 1996 – 2012 pracował jako analityk techniczny najpierw w DM Magnus a później w BM Banku BGŻ. Posiada gruntowną wiedzę z zakresu analizy technicznej i psychologii tradingu. Posługuje się głównie klasyczną AT koncentrując się na liniach wsparcia i oporu. Pasjonuje się geopolityką i rozwojem nauki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here