Naga MarketsCyfrowy Polsat

Kurs Polsatu załamał się w środę pod wpływem informacji o sprzedaży znacznego pakietu akcji przez EBOiR. Z technicznego punktu widzenia było to jednak odbicie od czerwonej linii oporu, czy raczej linii szyi odwróconej formacji RGR. Linia ta obecnie znajduje się na poziomie 25,90 zł. Oporem jest też wczorajsza luka bessy, ale w razie jej przełamania cena znalazła by się tuż pod czerwoną linią, więc nie byłoby to wiarygodną zapowiedzią wzrostu.

polsat

Te artykuły również Cię zainteresują
Przełamanie czerwonej linii zapowiadałoby wzrost do około 32,50 zł. Na razie cena odbiła się od zielonej linii trendu wzrostowego znajdującej się na poziomie 24,10 zł tym samym potwierdzając ją czwarty raz. Przełamanie tej linii zapowiadałoby spadek do wsparcia oznaczonego bordową linią na poziomie 22,60 zł.

Chemoservis-Dwory S.A

Chemos zajmuje się świadczeniem usług dla branży chemicznej, petrochemicznej i energetycznej. W ostatnich miesiącach kurs Spółki poruszał się pod niebieską linią oporu. Trudno nazwać to formacją, czy trendem wzrostowym, ale to że linia rosła świadczyło o przewadze popytu na rynku tych akcji. Dzisiaj nastąpiło przełamanie tej linii poparte przyśpieszeniem wzrostu oraz znacznym zwiększeniem obrotów. Wygląda to na wiarygodny pozytywny sygnał. Najbliższym oporem jest konsolidacja oznaczona czerwonymi liniami w przedziale1,54 – 1,60 zł. Wsparciem jest przełamana linia (1,40 zł) oraz dzisiejszy poziom otwarcia, czyli 1,35.

 chemos

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: złotowka | sp500 indeks | biomed cena akcji | akcje pgnig cena aktualna | eur online | kurs mercator |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here