Naga MarketsCeramika Nowa Gala

Ceramika Nowa Gala produkuje płytki ceramiczne. Kurs Spółki przez kilka miesięcy znajdował się w trendzie spadkowym. Teraz jednak nastąpiło przełamanie linii tego trendu. Linia dobrze opisywała trend, przynajmniej od początku września i przed przełamaniem była testowana trzy razy. Poza tym przełamanie było dynamiczne, tego samego dnia padł także opór oznaczony zieloną linią. Do pełni szczęścia brakuje tylko potwierdzenia wybicia zwiększeniem obrotów. W sumie sygnał wygląda na wiarygodny. Najbliższy opór znajduje się na poziomie 1,31 i został oznaczony czerwoną linią.

nowa-gala

Open Finance

Kurs Open Finance znajduje się w trendzie spadkowym. Nie widać sygnałów zapowiadających odwrócenie. Nie wiadomo nawet co w obecnej sytuacji mogłoby być wiarygodnym sygnałem tego typu. Raczej nie przełamanie czerwonej linii trendu, ponieważ biegnie ona przez tylko dwa punkty zwrotne.

Jedyną podstawą do optymizmu i to umiarkowanego jest to, że cena testuje wsparcie wyznaczone przez dołek z 1 września na poziomie 1,17 zł (zielona linia). W związku z tym można oczekiwać odbicia. Czerwona linia trendu znajdująca się na poziomie 1,40 zł jest najbliższym oporem.

open-finConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here