Naga MarketsCD Projekt D1 skala logarytmiczna

Przez ponad rok CD Projekt znajdował się w trendzie wzrostowym nad niebieską linią widoczną na wykresie logarytmicznym. W środę ta linia została przełamana i od tamtej pory cena przebywa pod nią. Jest to negatywny sygnał. Warto jednak zwrócić uwagę na parę innych elementów. Po pierwsze na tym samym wykresie powstaje pomarańczowy klin zniżkujący. Formacje tego typu często są korektami w trendach wzrostowych wyższego rzędu, a wybicie z nich częściej następuje górą. Po drugie w wyniku ostatnich spadków cena znalazła się blisko zielonego wsparcia na poziomie 88,50 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
CD Projekt D1 skala liniowa

Po trzecie sytuacja wygląda lepiej jeśli zmienimy skalę wykresu na liniową. W takim wypadku czerwona linia trendu wzrostowego nie została przełamana. W sumie wynika z tego, że spadek z ostatnich tygodni ciągle może być korektą w trendzie wzrostowym, a nie początkiem nowego trendu spadkowego. Sygnał odwrócenia powstanie dopiero w przypadku przełamania wszystkich wspomnianych wsparć, czyli dolnego ramienia klina, czerwonej linii na wykresie arytmetycznym oraz zielonego wsparcia na 88,50 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here