Naga MarketsCD Projekt D1

Kurs CD Projektu znajduje się w trendzie wzrostowym nad zieloną linią widoczną na wykresie dziennym. Linia przechodzi przez cztery dołki, więc jej przełamanie byłoby wiarygodnym sygnałem pogorszenia. Trochę niepokojące jest to, że dwa z tych czterech dołków powstały w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Często jest tak, że przed przełamaniem linii wzrasta częstotliwość jej testowania. Zielona linia znajduje się na poziomie 72 zł.

Alternatywny scenariusz to przełamanie czerwonej linii oporu stanowiącej górne ograniczenie konsolidacji. Linia ta znajduje się na poziomie 73,94, czyli na poziomie dzisiejszego dziennego maksimum. Przełamanie tej bariery zapowiadałoby kontynuację trendu wzrostowego i odsunęłoby moment jego odwrócenia w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Atal D1

Atal jest deweloperem. Kurs Spółki znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym nad zieloną linią widoczna na wykresie dziennym. Linia była wielokrotnie testowana, więc jej przełamanie byłoby wiarygodnym sygnałem pogorszenia. Na razie jednak cena testuje opór oznaczony czerwoną linią na poziomie 32,06 zł. Przełamanie tej bariery zapowiadałoby kolejną falę wzrostową o rozmiarach porównywalnych z odległością pomiędzy czerwoną, a zieloną linią. Daje to poziom docelowy w okolicach 37,50 zł oznaczony bordową linią.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKNF zawiesza licencję HFT Brokers!
Następny artykułGBPAUD – ponownie w kierunku 1.60
Z wykształcenia jest psychologiem i socjologiem. Przygodę z rynkami finansowymi zaczął w 1992 roku jako prywatny inwestor. W latach 1996 – 2012 pracował jako analityk techniczny najpierw w DM Magnus a później w BM Banku BGŻ. Posiada gruntowną wiedzę z zakresu analizy technicznej i psychologii tradingu. Posługuje się głównie klasyczną AT koncentrując się na liniach wsparcia i oporu. Pasjonuje się geopolityką i rozwojem nauki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here