Naga MarketsBytom

Na wykresie Bytomia widać bardzo dużą formację głowy z ramionami obejmującą ostatnie półtora roku. Jej zielona linia szyi biegnie przez cztery punkty zwrotne, więc jest mocnym wsparciem, a jej przełamanie byłoby istotnym sygnałem. Obecnie cena znajduje się w krótkoterminowym trendzie spadkowym i zbliża się do linii szyi znajdującej się na poziomie  2,57 zł. Jeśli ją przełamie, to oczywiście powstanie sygnał sprzedaży. To jednak tylko jeden z możliwych wariantów. Równie prawdopodobne jest odbicie od linii i wahnięcie w górę.

bytom-d

Na drugim z zamieszczonych wykresów – godzinowym – oprócz zielonej linii szyi widać niebieską krótkoterminową linię trendu spadkowego oraz formację klina zniżkującego. Obecnie obie te bariery znajdują się na poziomie 2,65 zł. Znaczy to, że wzrost powyżej tego poziomu spowoduje ich przełamanie i powstanie krótkoterminowego pozytywnego sygnału.

bytom-h

Apator

Kurs Apatora znajduje się w krótkoterminowym trendzie wzrostowym i zbliża się do strefy oporu składającej się z dwóch niebieskich linii. Pierwsza z tych linii znajduje się na poziomie 31,67 zł, a druga na poziomie 32,3 zł. Obie linie w sumie tworzą szyję odwróconej formacji głowy z ramionami. Przełamanie tej bariery zapowiadałoby wzrost porównywalny z amplitudą wahań pod nią, co daje poziom docelowy 40 zł.

apatortokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here