Naga MarketsBudimex D1

Jak widać na pierwszym wykresie ze skalą logarytmiczną kurs Budimexu znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. W tej chwili nie widać sygnałów zapowiadających odwrócenie tego trendu.

Drugi wykres ma skalę arytmetyczną i pokazuje notowania z ostatnich 12 miesięcy. Na początku roku nastąpiło wybicie górą z konsolidacji i od tamtej pory cena szybko rośnie nad zieloną linią. Dzisiaj (poniedziałek 20 marca) linia znajduje się na poziomie 257,50 zł. Jej przełamanie zapowiadałoby istotną korektę, prawdopodobnie największą od styczniowego wybicia. Najistotniejsze wsparcie znajduje się w przedziale 245 – 248,40 zł i zostało ustanowione przez konsolidację z lutego i marca oraz lukę hossy z 2 marca. Poza tym tuż poniżej tego wsparcia wypada 38,2% zniesienie całej fali wzrostowej począwszy od dołka z 9 stycznia do dzisiejszego maksimum.

Dzisiejsza świeca z godziny 16:10 wygląda jak spadająca gwiazda i przemawia za realizacją spadkowego scenariusza.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Czerwona Torebka H1

Czerwona Torebka ma sieć butików pod tą samą nazwą. Cena CZT znajduje się w trendzie wzrostowym. Ostatnio w ramach tego trendu powstała formacja trójkąta zniżkującego. Dolne ograniczenie tej formacji pokrywa się ze wsparciem utworzonym przez dzienną lukę hossy w przedziale 94 – 95 gr oznaczoną zielonymi liniami. Przełamanie tej bariery zapowiadałoby spadek do niebieskiej linii trendu wzrostowego obecnie znajdującej się na poziomie 89. Przełamanie górnej linii trójkąta znajdującej się na poziomie 99 zapowiadałoby kontynuację wzrostu, co w najbliższej przyszłości oznaczałoby atak na opór na poziomie 1,06.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here