Naga MarketsBowim D1

Bowim jest dystrybutorem i producentem wyrobów ze stali. Kurs Spółki znajduje się w trendzie wzrostowym od początku ubiegłego roku. W dalszym ciągu nie ma jednoznacznych sygnałów zapowiadających zakończenie tego trendu. Istnieje jednak sygnał ostrzegawczy. Chodzi o bardzo dużą formację klina zwyżkującego. Ta formacja pokazuje, że kolejne odbicia od linii trendu wzrostowego są coraz słabsze. Ciągle mamy przewagę popytu, bo cena ciągle znajduje się nad linią. Ta przewaga jest jednak coraz mniejsza.

Pojawienie się klina jest sygnałem ostrzegawczym. Sygnałem odwrócenia byłoby przełamanie linii trendu, która obecnie znajduje się na poziomie 5,25 zł. Górne ramię kina znajduje się w okolicach 5,82 zł. Przełamanie tej bariery oznaczałoby że trend wzrostowy odzyskał siły i odsunęłoby moment jego zakończenia w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Te artykuły również Cię zainteresują

Handluj akcjami 29 polskich
spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX

Celon Pharma D1

Celon Pharma znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Ostatnia faza tego trendu przebiega nad krótkoterminową niebieską linią. Linia znajduje się na poziomie dzisiejszego dotychczasowego  dziennego minimum (35,66 zł). Jej przełamanie zapowiadałoby spadek do wsparcia ustanowionego przez dołek z maja na poziomie 28,95 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here