Naga MarketsBoryszew D1

Kurs Boryszewa znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Nie ma sygnałów odwrócenia, ale od początku lutego mamy konsolidację. Dzisiaj nastąpiła próba wybicia górą. Początkowo mieliśmy ładne wybicie i dotychczasowe maksimum wypadło na poziomie 12,50. Obroty też były wysokie. Niestety później nastąpił spadek, który zniwelował około 2/3 wzrostu. W momencie pisania tego tekstu cena zamknięcia nie jest znana, ale jeśli wypadnie na obecnym poziomie, to wymowa dziennej świecy będzie negatywna i sygnał kupna nie powstanie. Im wyżej wypadnie zamknięcie, tym lepiej.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

DGA D1

DGA jest firmą doradczo-inwestycyjną. Na wykresie dziennym widzimy trzy struktury o coraz bardziej optymistycznej wymowie. Pierwszą z nich jest hiperbola zniżkująca, której kulminację oznaczono elipsą. Zwróćmy uwagę na wysokie obroty w tym okresie. Wygląda to tak, jakby nawis podażowy przeszedł wtedy w inne ręce. Od momentu kulminacji wyprzedaży kurs zachowuje się dużo lepiej. Zamiast hiperboli zniżkującej mieliśmy zieloną konsolidację. Pod koniec lutego jej górna linia została przełamana (znowu wysokie obroty) i od tamtej pory można mówić o trendzie wzrostowym.

Teraz mamy przerwę w trendzie wzrostowym widoczną jako konsolidację pod czerwoną linią znajdującą się na poziomie 3,98. Przełamanie tej bariery otworzyłoby drogę w górę.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSD/JPY i silny wzrost dynamiki rynku nieruchomości w USA
Następny artykułCisza przed burzą na GBPJPY
Z wykształcenia jest psychologiem i socjologiem. Przygodę z rynkami finansowymi zaczął w 1992 roku jako prywatny inwestor. W latach 1996 – 2012 pracował jako analityk techniczny najpierw w DM Magnus a później w BM Banku BGŻ. Posiada gruntowną wiedzę z zakresu analizy technicznej i psychologii tradingu. Posługuje się głównie klasyczną AT koncentrując się na liniach wsparcia i oporu. Pasjonuje się geopolityką i rozwojem nauki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here