Naga MarketsBogdanka D1

Kurs Bogdanki znajduje się w trendzie wzrostowym ad niebieską linią. Ta linia ostatnio została przetestowana trzeci raz, więc jest wiarygodna. Jej przełamanie byłoby więc istotnym sygnałem sprzedaży. W ostatnich dniach cena wykazywała się dość dużą w porównaniu z korygującymi się indeksami. W związku z tym bardziej prawdopodobna wydaje się kontynuacja wzrostu i testowanie oporu ustanowionego przez szczyt z marca na poziomie 82,91 zł (czerwona linia).

Te artykuły również Cię zainteresują
Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

ENEL-MED  D1

Enelmed jest operatorem usług medycznych. Pod koniec maja kurs Spółki przełamał zieloną linię szyi odwróconej formacji RGR. Na podstawie tego sygnału można oczekiwać wzrostu do około 16 zł. Obecnie mamy do czynienia z korekcyjnym trendem spadkowym przebiegającym pomiędzy niebieskimi liniami. To, że linie się zbiegają znaczy że jest to klin zniżkujący, czyli formacja obrazująca słabnięcie trendu spadkowego i zapowiadająca jego bliskie zakończenie. Być może zbiegnie się to z testowaniem zielonej linii wsparcia na poziomie 11 zł.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here