Naga MarketsBioton

W ostatnią środę kurs Biotonu przełamał niebieską linię trendu widoczną na dziennym wykresie logarytmicznym. Świeczkę z tego dnia oznaczono strzałką. Przed przełamaniem linia była trzykrotnie testowana, więc wyglądała na wiarygodną. Przełamanie było jednak w kiepskim stylu, ponieważ nie nastąpił wzrost obrotów, a przed zamknięciem cena spadła przez co dzienna świeczka ma wyraźny górny knot. To co nastąpiło później też nie budzi entuzjazmu. Czarne świeczki i dzisiejszy spadek z powrotem do linii trendu nie świadczą dobrze o sile rynku.

Najbliższym wsparciem jest przełamana niebieska linia znajdująca się obecnie na poziomie 8,80. Kolejna barierą jest zielona linia trendu wzrostowego, która podczas dzisiejszej sesji znajduje się na poziomie 8,65. Dopóki ona się trzyma, papier jest w trendzie wzrostowym nawet jeśli siła tego trendu budzi wątpliwości.

bioton

Agora

Na wykresie Agory mamy odwróconą formację głowy z ramionami. Prawe ramię formacji przybiera skomplikowany kształt, ale to nie ma większego znaczenia. Istotnym sygnałem byłoby przełamanie linii szyi, która znajduje się na poziomie 11 zł i stanowi najbliższy opór. Najlepiej gdyby przełamanie było dynamiczne i połączone ze zwiększeniem obrotów. Jeśli to nastąpi, to zgodnie z teorią należałoby oczekiwać wzrostu do około 12,65 (bordowa linia). Powyżej tego poziomu znajduje się opór oznaczony czerwoną linią na poziomie 13 zł. Najbliższym wsparciem jest zielona linia trendu wzrostowego na poziomie 10,48.

agoratokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here